DSPIC30F4013-30I/P
Číslo produktu DigiKey
DSPIC30F4013-30IP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC30F4013-30I/P
Popis
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 40DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 30F IO mikrokontroléru 16 bitů 30 MIP 48KB (16K x 24) FLASH 40-PDIP
Modely EDA/CAD
DSPIC30F4013-30I/P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 13x12b
Vnitřní
Velikost jádra
16 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
30 MIP
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
CANbus, I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
40-PDIP
Periferie
AC'97, detekce/reset poklesu napájecího napětí, I2S, POR, PWM, WDT
Pouzdro
40-DIP (0,600", 15,24mm)