DSPIC30F3013-30I/SO
Číslo produktu DigiKey
DSPIC30F301330ISO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC30F3013-30I/SO
Popis
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 30F IO mikrokontroléru 16 bitů 30 MIP 24kB (8k x 24) FLASH 28-SOIC
Modely EDA/CAD
DSPIC30F3013-30I/SO Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 10x12b
Vnitřní
Velikost jádra
16 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
30 MIP
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)