DSPIC30F1010-30I/SP
Číslo produktu DigiKey
DSPIC30F1010-30I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSPIC30F1010-30I/SP
Popis
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
dsPIC dsPIC™ 30F IO mikrokontroléru 16 bitů 30 MIP 6KB (2K x 24) FLASH 28-SPDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DSPIC30F1010-30I/SP Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
256 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 6x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
dsPIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
30 MIP
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Konektivita
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)