DSC6003MA3B-032K768
Číslo produktu DigiKey
150-DSC6003MA3B-032K768-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC6003MA3B-032K768
Popis
MEMS OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Povolit/zakázat 4-VFLGA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DSC6003MA3B-032K768 Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Odebíraný proud (max)
1,3mA (typ.)
Pouzdro
4-VFLGA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VFLGA (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)