DSC1123DL5-100.0000
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1123DL5-100.0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1123DL5-100.0000
Popis
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Povolit/zakázat 6-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
32mA
Dodávaná velikost pouzdra
6-VDFN (2,5 x 2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)