DSC1123CI2-020.0000T
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1123CI2-020.0000T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1123CI2-020.0000T
Popis
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVDS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Povolit/zakázat 6-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
32mA
Dodávaná velikost pouzdra
6-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)