DSC1121BM1-025.0000
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1121BM1-025.0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1121BM1-025.0000
Popis
MEMS CMOS OSC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 2,25V ~ 3,6V 6-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Odebíraný proud (max)
35mA
Dodávaná velikost pouzdra
6-CDFN (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Výstup
CMOS
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)