DSC1103BI2-148.5000
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1103BI2-148.5000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1103BI2-148.5000
Popis
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
148.5 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 6-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
32mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-VDFN
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-CDFN (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)