DSC1003CL3-100.0000T
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1003CL3-100.0000T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1003CL3-100.0000T
Podrobný popis
100 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
16,6mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)