DSC1001DL5-048.0000D není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
EPSON
Skladem : 533
Katalogový list
48 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
DSC1001DL5-048.0000D
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1001DL5-048.0000D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1001DL5-048.0000D
Popis
MEMS CMOS OSC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
7,2mA
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)