DSC1001CL5-025.0000 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Abracon LLC
Skladem : 1 415
Katalogový list
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001CL5-025.0000
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1001CL5-025.0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1001CL5-025.0000
Popis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
8mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)