DSC1001BL2-050.0000
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1001BL2-050.0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1001BL2-050.0000
Popis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Odebíraný proud (max)
10,5mA
Pouzdro
4-VDFN
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)