DSC1001AL5-100.0000
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1001AL5-100.0000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1001AL5-100.0000
Popis
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN podložka pro odvod tepla
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
16,6mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-VDFN podložka pro odvod tepla
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (7x5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)