DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA6331JL2AB-024.0000VAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA6331JL2AB-024.0000VAO
Popis
MEMS OSC, AUTO,LVCMOS, 24MHZ, 25
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24 MHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V 4-VLGA
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Šířka pásma rozprostřeného spektra
±0,25%, Středové rozpětí
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
3mA (typ.)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-VLGA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VLGA (2,5 x 2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výstup
LVCMOS
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V