DSA6152CA3B-032K768VAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA6152CA3B-032K768VAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA6152CA3B-032K768VAO
Popis
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 0.032768
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Odebíraný proud (max)
3mA (typ.)
Balení
Trubice
Pouzdro
4-VDFN
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V