DSA6101MA3B-025.0000TVAO je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 795
Katalogový list
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Povolit/zakázat 4-VFLGA
DSA6101MA3B-025.0000TVAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA6101MA3B-025.0000TVAOTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-DSA6101MA3B-025.0000TVAOCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-DSA6101MA3B-025.0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA6101MA3B-025.0000TVAO
Popis
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 25MHZ, 2
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Odebíraný proud (max)
3mA (typ.)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
4-VFLGA (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V