DSA6101HA3B-025.0000VAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA6101HA3B-025.0000VAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA6101HA3B-025.0000VAO
Popis
MEMS OSC., AUTOMOTIVE, LOW POWER
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,71V ~ 3,63V Povolit/zakázat 4-VFLGA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DSA6101HA3B-025.0000VAO Modely
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Odebíraný proud (max)
3mA (typ.)
Balení
Sáček
Stupeň ochrany
AEC-Q100
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-VFLGA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VFLGA (1,6x1,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)
Výstup
CMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
1,5µA (typ.)
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,63V