DSA1223CI2-20M00000VAO je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Nový produkt
20 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Povolit/zakázat 6-VDFN
DSA1223CI2-20M00000VAO
Číslo produktu DigiKey
150-DSA1223CI2-20M00000VAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSA1223CI2-20M00000VAO
Popis
MEMS OSC, AUTO, LVDS, 20MHZ, 25P
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Odebíraný proud (max)
32mA (typ.)
Balení
Trubice
Stupeň ochrany
AEC-Q100
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-VDFN
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)
Výstup
LVDS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
5µA
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V