BZV55C15 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 27 561
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 18 351
Katalogový list
Zenerova dioda 15 V ±6% Montáž na povrch DO-213AA
BZV55C15
Číslo produktu DigiKey
BZV55C15-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZV55C15
Popis
DIODE ZENER 15V DO213AA
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 200 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Dodávaná velikost pouzdra
DO-213AA
Tolerance
±6%
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 10.5 V