ATXMEGA32D4-MHR
Číslo produktu DigiKey
ATXMEGA32D4-MHRTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATXMEGA32D4-MHRCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATXMEGA32D4-MHRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATXMEGA32D4-MHR
Popis
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® XMEGA® D4 IO mikrokontroléru 8/16 bitů 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
Modely EDA/CAD
ATXMEGA32D4-MHR Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 12x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz