ATXMEGA32A4-MH
Číslo produktu DigiKey
ATXMEGA32A4-MH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATXMEGA32A4-MH
Popis
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® XMEGA® A4 IO mikrokontroléru 8/16 bitů 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
Modely EDA/CAD
ATXMEGA32A4-MH Modely
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz