ATXMEGA16D4-AU
Číslo produktu DigiKey
ATXMEGA16D4-AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATXMEGA16D4-AU
Popis
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® XMEGA® D4 IO mikrokontroléru 8/16 bitů 32MHz 16kB (8k x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
ATXMEGA16D4-AU Modely
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 12x12b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz