ATXMEGA16A4-AU
Číslo produktu DigiKey
ATXMEGA16A4-AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATXMEGA16A4-AU
Popis
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® XMEGA® A4 IO mikrokontroléru 8/16 bitů 32MHz 16kB (8k x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATXMEGA16A4-AU Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
2K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Jádrový procesor
AVR
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8/16 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz