ATTINY85V-10MU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY85V-10MU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY85V-10MU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Modely EDA/CAD
ATTINY85V-10MU Modely
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
10MHz