ATTINY85-20SUR
Číslo produktu DigiKey
ATTINY85-20SURTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATTINY85-20SURCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATTINY85-20SURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY85-20SUR
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATTINY85-20SUR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
512 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 4x10b
Jádrový procesor
AVR
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
USI
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
8-SOIC (0,209", 5,30mm šířka)