ATTINY85-20SH je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 4 744
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 431
Katalogový list
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC
ATTINY85-20SH
Číslo produktu DigiKey
ATTINY85-20SH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY85-20SH
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ATTINY85-20SH Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
512 x 8
Stav součásti
Zastaralé
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
USI
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Pouzdro
8-SOIC (0,209", 5,30mm šířka)