ATTINY84-20MU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY84-20MU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY84-20MU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
Modely EDA/CAD
ATTINY84-20MU Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz