ATTINY45V-10PU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY45V-10PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY45V-10PU
Popis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-PDIP
Modely EDA/CAD
ATTINY45V-10PU Modely
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
10MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
USI
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)