ATTINY26-16PU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY26-16PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY26-16PU
Popis
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-PDIP
Modely EDA/CAD
ATTINY26-16PU Modely
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
128 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
USI
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)