ATTINY25-20PU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY25-20PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY25-20PU
Popis
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-PDIP
Modely EDA/CAD
ATTINY25-20PU Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
128 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
USI
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)