ATTINY13-20SSU
Číslo produktu DigiKey
ATTINY13-20SSU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATTINY13-20SSU
Popis
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATtiny IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 1kB (512 x 16) FLASH 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATTINY13-20SSU Modely
Kategorie
Typ programové paměti
FLASH
Mfr
Velikost paměti EEPROM
64 x 8
Řada
Velikost paměti RAM
64 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 4x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
AVR
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)