ATSAMR21G18A-MUT
Číslo produktu DigiKey
ATSAMR21G18A-MUTTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATSAMR21G18A-MUTCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATSAMR21G18A-MUTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATSAMR21G18A-MUT
Popis
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48QFN
Podrobný popis
IO RF TxRx + MCU Všeobecné pásmo ISM > 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN podložka pro odvod tepla
Modely EDA/CAD
ATSAMR21G18A-MUT Modely
Kategorie
Citlivost
-99dBm
Sériová rozhraní
I2C, SPI, UART, USART, USB
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,6V
Odebíraný pracovní proud
11,3mA ~ 11,8mA
Proud při vysílání
7,2mA ~ 13,8mA
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM > 1GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C