ATSAMR21G18A-MF
Číslo produktu DigiKey
ATSAMR21G18A-MF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATSAMR21G18A-MF
Popis
IC RF TXRX+MCU ISM<1GHZ 48QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF TxRx + MCU Obecné ISM < 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN podložka pro odvod tepla
Modely EDA/CAD
ATSAMR21G18A-MF Modely
Kategorie
Citlivost
-99dBm
Mfr
Velikost paměti
256kB flash, 32kB SRAM
Řada
Sériová rozhraní
I2C, SPI, UART, USART, USB
Balení
Nosič
GPIO
28
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
11,3mA ~ 11,8mA
Typ
TxRx + MCU
Proud při vysílání
7,2mA ~ 13,8mA
RF skupina/standard
Obecné ISM < 1GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C