ATSAMA5D33A-CUR
Číslo produktu DigiKey
ATSAMA5D33A-CURTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATSAMA5D33A-CURCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATSAMA5D33A-CURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATSAMA5D33A-CUR
Popis
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-A5 IO mikroprocesoru SAMA5D3 1 jádro, 32 bitů 536MHz 324-LFBGA (15x15)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATSAMA5D33A-CUR Modely
Kategorie
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Výrobce
Microchip Technology
USB
USB 2.0 (3)
Řada
Napětí - I/O
1,2V, 1,8V, 3,3V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Bezpečnostní funkce
AES, SHA, TDES, TRNG
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-A5
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet jader/šířku sběrnice
1 jádro, 32 bitů
Pouzdro
324-LFBGA
Rychlost
536MHz