ATMEGA88V-10PU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA88V-10PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA88V-10PU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP
Modely EDA/CAD
ATMEGA88V-10PU Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 6x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
10MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)