ATMEGA8515-16AUR
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA8515-16AURTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATMEGA8515-16AURCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATMEGA8515-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA8515-16AUR
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
ATMEGA8515-16AUR Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz