ATMEGA8515-16AU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA8515-16AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA8515-16AU
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
ATMEGA8515-16AU Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz