ATMEGA644-20MUR
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA644-20MURTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATMEGA644-20MURCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATMEGA644-20MURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA644-20MUR
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
Modely EDA/CAD
ATMEGA644-20MUR Modely
Velikost paměti EEPROM
2K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz