ATMEGA48-20AU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA48-20AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA48-20AU
Popis
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 4KB (2K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
ATMEGA48-20AU Modely
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz