ATMEGA324PV-10AU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA324PV-10AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA324PV-10AU
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
ATMEGA324PV-10AU Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
10MHz