ATMEGA16U2-AUR
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA16U2-AURTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATMEGA16U2-AURCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATMEGA16U2-AURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA16U2-AUR
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 16kB (8k x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Modely EDA/CAD
ATMEGA16U2-AUR Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz