ATMEGA16A-PU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA16A-PU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA16A-PU
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 16kB (8k x 16) FLASH 40-PDIP
Modely EDA/CAD
ATMEGA16A-PU Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
40-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
40-DIP (0,600", 15,24mm)