ATMEGA168P-20MQ je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 16kB (8k x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Microchip Ethernet of Everything | Digi-Key Daily
ATMEGA168P-20MQ
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA168P-20MQ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA168P-20MQ
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATMEGA168P-20MQ Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
1K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Jádrový procesor
AVR
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Rychlost
20MHz