ATMEGA168P-20AU není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 3 233
Katalogový list
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 16kB (8k x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
32 TQFP
ATMEGA168P-20AU
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA168P-20AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA168P-20AU
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATMEGA168P-20AU Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz