ATMEGA168-20MQR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 16kB (8k x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Microchip Ethernet of Everything | Digi-Key Daily
ATMEGA168-20MQR
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA168-20MQRTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA168-20MQR
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATMEGA168-20MQR Modely
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Rychlost
20MHz