ATMEGA1280-16AUR
Číslo produktu DigiKey
ATMEGA1280-16AURTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATMEGA1280-16AURCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATMEGA1280-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATMEGA1280-16AUR
Popis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AVR AVR® ATmega IO mikrokontroléru 8 bitů 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATMEGA1280-16AUR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
4k x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
8K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 16x10b
Jádrový procesor
AVR
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
16MHz