ATM90E32AS-AU-R
Číslo produktu DigiKey
ATM90E32AS-AU-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
ATM90E32AS-AU-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
ATM90E32AS-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATM90E32AS-AU-R
Popis
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 fáze IO měřiče 48-TQFP (7x7)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATM90E32AS-AU-R Modely
Kategorie
Odebíraný proud
13mA
Výrobce
Microchip Technology
Napájecí napětí
2.8 V ~ 3.6 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ měřiče
3 fáze
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Vstupní impedance
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Způsob montáže
Montáž na povrch
Chyba měření
0,5%
Pouzdro
48-TQFP
Napětí - I/O, vysoká úroveň
3,2V, 5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
48-TQFP (7x7)
Napětí - I/O, nízká úroveň
0,4V, 0,8V