AT91M55800A-33CJ
Číslo produktu DigiKey
AT91M55800A-33CJ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT91M55800A-33CJ
Popis
IC MCU 16/32BIT ROMLESS 176BGA
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM7® AT91 IO mikrokontroléru 16/32 bitů 33MHz ROMless 176-BGA (13x13)
Modely EDA/CAD
AT91M55800A-33CJ Modely
Kategorie
Počet I/O
58
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 8x10b; D/A 2x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
33MHz