AT91M55800A-33AU
Číslo produktu DigiKey
AT91M55800A-33AU-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT91M55800A-33AU
Popis
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM7® AT91 IO mikrokontroléru 16/32 bitů 33MHz ROMless 176-LQFP (24x24)
Modely EDA/CAD
AT91M55800A-33AU Modely
Kategorie
Počet I/O
58
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 8x10b; D/A 2x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
33MHz