AT91M42800A-33CJ
Číslo produktu DigiKey
AT91M42800A-33CJ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AT91M42800A-33CJ
Popis
IC MCU 16/32BIT ROMLESS 144BGA
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM7® AT91 IO mikrokontroléru 16/32 bitů 33MHz ROMless 144-BGA (13x13)
Modely EDA/CAD
AT91M42800A-33CJ Modely
Kategorie
Počet I/O
54
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 3,6V
Typ oscilátoru
Vnější
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
16/32 bitů
Dodávaná velikost pouzdra
144-BGA (13x13)
Rychlost
33MHz